LIFE CHANGE EXPERIENCE

30 KWIECIEŃ - 3 MAJ, 2021
TO WYDARZENIE JEST SKIEROWANE DO CIEBIE, JEŚLI:Potrzebujesz mocnego doświadczenia, które pozwoli Ci wejść w nowy etap Twojego życia.


Chcesz uświadomić sobie co Tobą dotychczas nieświadome sterowało.


Szukasz ukierunkowania, zgodnego z głosem Twojej duszy i powołania.


Potrzebujesz połączyć się z nieodkrytymi pokładami mocy, wrażliwości, odczuwania i innych nowych jakości.


Jeśli potrzebujesz spojrzeć na swoje życie z nowej perspektywy. Stworzyć nowy obraz swojego życia. Pełen emocji, pasji, możliwości, klarowności. Jasnych wizji i strategii na wszystkich możliwych obszarach. Uzdrowić relacje. Przebudzić się. Ujrzeć światło i jasną drogę w Twoim życiu.

 

To to doświadczenie jest skierowane do Ciebie.
Mariusz Bocian
Z PASJI DO ZMIANY


Life Change Experience powstało z pragnienia doświadczania życia z otwartym sercem jednocześnie mocno stąpając po ziemi. Bycia w stanie spełnienia i dobrobytu na każdej płaszczyźnie życia.

Szereg doświadczeń życiowych nauczył mnie, że jeśli w bezpiecznej przestrzeni zostaniemy wystawieni na intensywne przeżycia mogących zmienić gruntownie nasze postrzeganie życia, wtedy może nastąpić głęboka zmiana w nas.

Jestem przekonany, że wizje, którą jesteśmy w stanie stworzyć w naszych głowach, są minimum, które możemy przeżyć w naszych życiach. Głos naszej duszy prowadzi nas do stanu, w którym możemy doświadczyć wszystkiego czego zapragniemy, wtedy kiedy tylko potrzebujemy tego doświadczać.

W moim życiu doświadczałem to wielokrotnie. Doświadczałem wzloty, upadki i wielokrotne zmiany o 180 stopni. Nie byłoby w tym jednak nic wyjątkowo szczególnego, gdyby nie moja pasja odkrywania w sobie w jaki sposób zachodzi zmiana. Ucząc się tego na sobie i dzięki setkom osób, których w tym wspierałem, mogę teraz oferować to Tobie.

Mariusz


„Life Change Experience to doświadczenie, podczas którego możesz przejść przez tyle, ile ja przeszłam przez 2 lata intensywnej terapii.” – Ewa


Co zyskasz?


„Możesz wyjść stąd nowym człowiekiem, jeżeli odważysz się na to.” – Alex


Zbliżony plan każdego dnia:
 • 8:00 – poranna praktyka
 • 9:00 – śniadanie
 • 10:00 – pierwsza sesja
 • 13:30 – obiad
 • 14:30 – druga sesja
 • 18:30 – kolacja
 • 20:00 – sesja wieczorna
 • Noc – czas ciszy.
Warsztat prowadzony jest w sposób intuicyjny, bazując na jego intencji, doświadczeniu, planie i mocnym przygotowaniu metodycznym. Dlatego też, faktyczny przebieg może różnić się od przedstawionego.

W programie


Twoje życie, Twoje dzieło

Zrozumiesz głębiej swój najwyższy życiowy cel. Zobaczysz i poczujesz w sobie wizję życia, o której sama myśl będzie Ci dodawać energię. Dzięki strategiom, nad którymi będziesz pracować, droga do jej realizacji będzie klarowna.


Twoim najgłębszym celem, wizją i strategiami ich realizacji, będziesz mógł przenikać i zarażać świat, wykorzystując wszystkie zasoby, które zebrałeś i zbierzesz w swoim życiu. Podczas Life Change Experience, będziesz mógł zrozumieć, jak Twoje życiowe doświadczenia składają się na tą całość.


Twoje fundamentalne przekonania definiują w jaki sposób postrzegasz świat. Osoby, które świadomie tworzą swoje życie, są świadomi, że zmiana przekonań prowadzi do zmiany w jaki sposób reagujesz na przydarzające Ci się sytuacje.


Będziesz pracował i zmieniał swoje przekonania na takie, które będą służyć realizacji Twojej wizji życia.

Zmiana przekonańRytuał pogrzebu Starego Ja

W bezpiecznej atmosferze, doświadczysz rytualnego pogrzebu pozwalającego Ci zostawić w przeszłości wszystko co Ci nie służy. Jest to mocne doświadczenie, które pozwala na wielu poziomach przejście przemianę, która pozwoli Ci odżyć na nowo.


Proces złożony jest z wielu etapów, mających na celu przygotować Cię do tego umownego pochówku. Będziesz zakańczać sprawy niedokończone, rozwiązywać w sobie konflikty, które nosiłeś i łączyć się z głębią Twojej duszy. Proces ten jest momentem centralnym warsztatu.


Stworzysz wizję i strategię dla Twojego Nowego Ja na 9 obszarach życiowych: zdrowia fizycznego, życia intelektualnego, emocjonalnego, duchowego, społecznego, związków intymnych, rodzicielstwa, zawodowego i finansowego.


Będziesz pracował nad każdym z tych obszarów na poziomach mentalnym, emocjonalnym i energetycznym, powodując, że Twoje Nowe Ja jeszcze bardziej zakorzeni się w Tobie.


9 obszarów życiowychPraktyki i metody

Poznasz konkretne metody, które następnie będziesz mógł na co dzień praktykować. Między innymi:


 • medytacje aktywne pozwalające rozpuścić napięcia, poruszyć energię w ciele, wyciszyć umysł i wejść w stan wewnętrznej harmonii
 • – metody radykalnego wybaczania pozwalające wyrazić uczucia i emocje, powstałe w wyniku zranienia, a następnie ich transformowania
 • praktyki oddechowe poszerzające świadomość ciała i ducha
 • proces dialogu z głosem, pozwalający zrozumieć i integrować aspekty nieświadomej naszej osobowości
 • – praktyki radykalnej szczerości budujące w relacji zaufanie i pomagająca osiągać zakładane wyniki.

Podczas Life Change Experience będziesz tworzył nowe opowiadanie o sobie. Wykorzystując Twoje życiowe wzloty i upadki, które Cię kształtowały, a także będąc połączony z Twoim powołaniem i strategiami ich realizacji, stworzysz nowy obraz siebie.


To jak siebie postrzegamy, definiuje co komunikujemy do świata. To jak postrzegamy naszą życiową historię, definiuje w jaki sposób komunikujemy się ze światem.


Wykorzystamy kamerę, która będzie reprezentowała świat. To od Ciebie będzie zależało, czy stworzony materiał pokażesz poza warsztatem.

Nowa narracjaBEZPIECZNA PRZESTRZEŃ

LCE to bezpieczna przestrzeń dla rozwoju. To Ty decydujesz jak bardzo chcesz wchodzić w kolejne ćwiczenia. Twój układ nerwowy może przyjmować określoną ilość wyzwań i napięcia. Będziesz rozwijać umiejętność nawigowania w codziennym życiu według Twojego głębokiego celu i radzić sobie z różnymi emocjami.

 

Będziesz wychodzić nieznacznie poza swoją krawędź lęków i dyskomfortu. Znajdując się na granicy komfortu, Twój rozwój jest optymalny. W miejscu tym mechanizmy przetrwania nie odpalają się, dzięki czemu możesz w bezpieczny sposób skorzystać z doświadczeń.Prowadzący


Mariusz Bocian – w swojej pracy wykorzystuje własne wieloletnie doświadczenie i pracę warsztatowo-terapeutyczną (ponad 1000 godzin sesji i pracy własnej), pracując z emocjami, ciałem i świadomością, wykorzystując psychologię zorientowaną na proces, ustawienia systemowe i archetypowe, pracę z ciałem, oddechem, tantrę, bioenergetyką, dialog z głosem (Voice Dialogue), szamanizm i intuicję. Pasjonat odkrywania męskości i żeńskości w sobie i wszystkich aspektach życia. Porzucił bezpieczne, wygodne życie w pracy informatyka na rzecz życia w pasji i realizacji swojego powołania. Ojciec Noego (1l.) i ojczym Poli (8l.) i Mateusza (11l). Otwiera ludzi i organizacje na życie zgodne z ich wewnętrzną prawdą realizując swoją misję poprzez projekt http://reinvention-movie.com, którego jest inicjatorem, a także z jego kobietą, Ewą, prowadzi warsztaty dla par i tworzy społeczność – ekowioskę (http://marzeniacodziennoscia.pl).


„Life Change Exerpience jest podsumowaniem ostatnich 6 lat intensywnej pracy nad sobą i zgłębiania w jaki sposób zachodzi zmiana. Realizując dziesiątki wydarzeń w Polsce i za granicą, doświadczałem w jaki najlepszy sposób mogę stworzyć bezpieczną przestrzeń dla uczestników, aby mogli oni przejść zmianę w swoim życiu, w kierunku w którym pragnie ich dusza.

 

LCE to przede wszystkim bezpieczna przestrzeń dla rozwoju. To Ty decydujesz jak bardzo pozwolisz sobie zajrzeć w siebie. Ja stwarzam do tego przestrzeń i możliwości. Wskażę drzwi, przez które sam możesz przejść.

 

Podczas warsztatów nie naciskam nikogo, aby dał z siebie więcej niż potrafi. Nie akceptuję również uciekania przed samym sobą i angażowaniem się na pół gwizdka. Każdy z nas ma granicę własnego komfortu, gdzie następuje optymalny indywidualny rozwój. To właśnie tam, poprzez odpowiednio dobraną dynamikę warsztatu będziemy najczęściej się znajdować.

 

LCE prowadzę w sposób intuicyjny, łącząc czucie i świadomość z mocnym przygotowaniem merytorycznym i warsztatowym. Taka kombinacja powoduje, że każdy z nas ma szansę dojść do własnej granicy, progu, gdzie wzrastamy i odkrywamy naszą prawdę. Posiadam jasną i klarowną wizję, dokąd zmierzamy. Sposób, w jaki to robimy, zmienia się pod wpływem grupy i Twojego aktualnego stanu.

 

Zapraszam na podróż odkrywania samego siebie.”


 • Testimonial

  Olbrzymie czucie, Mariusz nie boi się ryzyka.


Koszt


Start: 30 kwietnia o godzinie 18:00 (rozpoczynamy lekką kolacją)
Koniec: 3 maja o godzinie 18:00 (kończymy kolacją).


Miejsce: Niezależny dom we Wsi Grodzisk (gmina Grębków), zaraz przy lesie i rzece Liwiec. Godzina drogi od Warszawy na wschód.


Koszt uczestnictwa w Life Change Experience (z noclegiem, wyżywieniem, spotkaniami online i procesem integracji): 1500-2500zł.


Sam zadecyduj, na ile Cię w tym momencie stać. Sprawdź po warsztacie i pod koniec dwu miesięcznego procesu, jaka kwota jest dla Ciebie odpowiednia.STWÓRZ NOWY OBRAZ TWOJEGO ŻYCIA, BEZ BÓLU, OGRANICZEŃ, OBEZWŁADNIAJĄCYCH LĘKÓWZapisyW celu zapisania się na Life Change Experience,
napisz na adres:
kontakt [małpa] mariuszbocian.pl

Zastanawiasz się?Spotkajmy się online i porozmawiajmy.

Kliknij w przycisk aby wybrać termin spotkania:


Chcę się spotkać
 • Testimonial

  Stawiam Ci wyzwanie. Postaw się tutaj, otwórz swoje serce, zacznij czuć i doświadcz niesamowitej transformacji.

  Dominik P.


Please visit Appearance->Widgets to add your widgets here